March 30, 2013

I wonder I wonder wonder I do

Rytoj su sese eisim į paskutinį kino pavasario filmą "Searching for sugar man". Taip džiaugiuosi! Nors jau buvau dviejuose nuostabiuose kino pavasario filmuose - Bvakoje , kurioje pusę filmo prasedėjau bliaudama kaip vaikas ir Spring Breakers , kurį verta pažiūrėt pradedant vien dėl James Franco, tikrai maniau,kad taip man šiais metais kino pavasaris ir baigsis ir jaučiau kažkokį nepaaiškinamą liūdesį dėl to. Tačiau mano sesė man padarė staigmeną ir eisiu į dar vieną filmą, kurio jau labai laukiu, todėl net įkėliau dainą Rodriguez'o - atlikėjo, apie kurį šis filmas ir bus.
Ir taip pat ši daina labai tinka būti mano pavasario atostogų garso takeliu. Nors atostogos toli gražu nebuvo panašios į tokias, kokios vaizduojamos "Spring breakers",  esu LABAI jomis patenkinta. Su geriausia drauge buvome prie jūros ir tiesiog ilsėjomės. Taip gera buvo visą savaitę negalvot apie nieką, o tik daryt tai,kas mums patinka. Mes čiuožinėjome ant ledo, buvome kine, nusidažėm plaukus, vaikščiojomės paplūdimiu (pajūriu nuėjom 13km - tikrai neblogas iššūkis), darėm iškylas ant skardžių šalia jūros kranto, vos progai pasitaikius valgydavom kalnus ledų (pažįsti žmogų visą gyvenimą ir tik po tiek metų sužinai,kad jis toks pats ledų maniakas kaip ir tu), įdegėm veidus, kasdien pynėm viena kitai plaukus, bėgiojom po laukus su šunimis, labai daug dainavom, šokom gatvėse ir labai labai daug juokėmės. Buvo nuostabu. Nors nemažiau ir pykomės, tokios mes jau esam, todėl tai nesutrukdė nepamirštamai praleisti laiko. O dabar, grįžus su krūva nuotraukų ir prisiminimų, sunku patikėti,kad visa tai vyko ką tik ir tuo labiau, kad jau baigėsi mūsų atostogos.
Traukiny į priekį

Mano mieloji indėnė


Tikrai mėgstamiausia mano kadanors padaryta nuotrauka

Ant mūsų skardžio


Mano mėgstamiausia šukuosena


Meiliausias dobermanas pasaulyje


Laukuose


Draugai
2 comments:

  1. Kaip gražu viskas :) Nusidažėt plaukus?? Kaip?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ji visą galvą nusidažė, bet, kadangi jos tamsūs plaukai, tai tik rausvas atspalvis matosi (priešpaskutinėj nuotraukoj matosi). O aš tik vieną sruogą rudai:)

      Delete